O Akademii Rozwoju Mila Pro

Stworzyliśmy platformę edukacyjną Akademia Rozwoju Mila Pro, idealną
do zdobywania eksperckiej wiedzy – bez wychodzenia z domu.

W naszej Akademii znajdziesz szkolenia fryzjerskie online prowadzone przez Instruktorów Marki Mila Pro, a także gości specjalnych – fryzjerów, ambasadorów i ekspertów ze świata fryzjerskiego.

Nasze szkolenia wyposażą Cię w wiedzę do swobodnego łączenia kolorów, tworzenia własnych mieszanek i autorskich receptur, niezbędnych do osiągania wymarzonych koloryzacji. W każdym materiale wideo znajdziesz konkretne receptury, a pod szkoleniem
– linki do produktów użytych podczas szkolenia.

akademia rozwoju mila pro

Nauka połączona z kompleksową obsługą

Dostępność
Rozwijaj się o każdej porze
i w dowolnym miejscu
Profesjonalna kadra szkoleniowców
Dołącz i korzystaj z wiedzy specjalistów Mila Pro
Najwyższej jakości produkty
Obejrzyj szkolenia i zobacz, jak działają produkty Mila Pro.
Trzy stopnie trudności
Dobierz szkolenia dopasowane
do Twoich umiejętności

Poznaj Instruktorów Mila Pro

Bartosz Bronowicki

DYREKTOR KREATYWNY mila pro

Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Entuzjasta trendów, mistrz sztuki fryzjerskiej i Dyrektor Kreatywny Mila Professional. Opierając się na prostych zasadach, tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka.

 

Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywne koloryzacje. Najbardziej lubi tworzyć fryzury codzienne, które są formą sztuki użytkowej, szytej na miarę każdego klienta. W pracy jestem zarówno stylistą, jak i chemikiem, architektem czy psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient czuł się wyjątkowo, wychodząc z salonu. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To narzędzie dzielenia się sztuką, w wymiarze dobranym indywidualnie do każdego człowieka. Fundamentem stylu Bartosza jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. Czerpie inspiracje m.in. z architektury, a w swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami, lekkością konstrukcji a kształtami inspirujących fryzur.


Zobacz szkolenia

Katarzyna Dyrcz

Instruktorka Mila Pro

Szkolenia z Katarzyną Dyrcz łączą umiejętności na najwyższym poziomie z bogactwem inspiracji. Mając świadomość, że współczesny rynek oczekuje od fryzjerów nie tylko wiedzy z zakresu strzyżeń i koloryzacji, Katarzyna akcentuje też świadome budowanie relacji z klientem.

Uczy stylistów, jak otaczać gości salonu poczuciem bezpieczeństwa i komfortu oraz tworzyć atmosferę, w której klient ma pewność, że jest w rękach profesjonalisty. W pracy kieruje się użytecznością i uniwersalnością fryzur, szuka też rozwiązań problemów włosów, z którymi jej klienci borykają się najczęściej. Katarzyna specjalizuje się w dekoloryzacjach i palecie blondów. Fascynują ją trendy, takie jak intrygujące i chłodne blondy, jasne pastele, ice blondy lub słoneczne refleksy. Umiejętnie kreuje koloryzacje zharmonizowane z naturalnym odcieniem włosów i typem urody klienta. Uczestnicy szkoleń często korzystają też z rozległej wiedzy Katarzyny z zakresu nowoczesnej, świadomej pielęgnacji włosów.


Zobacz szkolenia

Małgorzata Talarowska

Instruktorka Mila Pro

Znakomita Instruktorka marki Mila Professional i kreatorka wyrazistych odcieni. Ambitna i pełna pasji, zawsze interesowała się nowatorskimi technikami fryzjerskimi i najnowszymi trendami. Odkąd uzyskała tytuł II Wicemistrzyni Polski Juniorów w kategorii męskiej, jej chęć dzielenia się wiedzą jeszcze wzrosła.

Szkolenia z Małgorzatą słyną z kreatywnych koloryzacji – bardzo intensywnych lub pastelowych, bazujących na wyrazistych kontrastach. Uwielbia opowiadać o kolorach, technikach wydobywania ich soczystości, o łamaniu koloryzacji i zestawianiu przeciwnych tonów, na przykład ciepłych i zimnych, intensywnych i pastelowych. Dlatego to właśnie intensywne koloryzacje, pełne czerwieni czy fioletów, stały się jej znakiem rozpoznawczym. Jednocześnie jej specjalizacją pozostają strzyżenia męskie, od których zaczął się rozkwit jej eksperckiej drogi. Każde szkolenie z Małgorzatą rozpoczyna się od omówienia zasad sztuki koloryzacji, różnic między koloryzacjami, doboru odcieni do typów urody oraz technik zapewnienia długotrwałego, intensywnego koloru farb Milaton. 


Zobacz szkolenia

Łukasz Braun

Instruktor Mila Pro

W zawodzie fryzjera pracuje od pond 20 lat. Najbardziej w swojej pracy ceni sobie to, że może tworzyć nieszablonowe stylizacje, które wcześniej istniały tylko w jego głowie. Wchodząc w świat fryzjerstwa, szybko przekonał się, jak wiele możliwości rozwoju świat ten oferuje.

Cały czas dążył do tego, aby stać się lepszy w tym, co robi i stopniowo sam podnosił sobie poprzeczkę. Wiedział, że sukces osiąga się dzięki wielkiej determinacji i nabytym umiejętnościom, które pomagają spełniać zawodowe marzenia. Łukasz ma bardzo ciekawe spojrzenie na fryzjerstwo. Lubi klasyczny styl i formy, ale śledzi też trendy i w interesujący sposób łączy ze sobą klasykę i nowoczesność. Nieustannie poszukuje inspiracji, a jego prace charakteryzują się oryginalnością i dbałością o szczegóły. Priorytetem dla niego jest również dobra kondycja włosów. Dba więc o perfekcyjne strzyżenia i selektywnie dobiera zabiegi pielęgnacyjne do potrzeb swoich klientów. Nie szufladkuje swojej wiedzy i jako szkoleniowiec chce inspirować oraz pokazywać nowe możliwości. Jego bardzo mocnymi cechami są wytrwałość i pomysłowość. Wyznaje zasadę, że fryzjer nigdy nie przestaje się uczyć. Jest otwarty, ma wielką swobodę w nawiązywaniu kontaktów i przekazywaniu wiedzy.


Zobacz szkolenia

Szymon Kaczmarzyk

Instruktor Mila Pro

Perfekcjonizm i precyzja- te słowa najlepiej opisują Szymona, którego fryzjerstwo jest największą pasją od wielu lat i stało się sposobem na życie.  Uważa, że satysfakcja i pewność siebie człowieka, uzależniona jest od osiągnięcia harmonii pomiędzy własną osobowością, a kreowanym przez siebie wizerunkiem.

Według Szymona, inspiracją może być wszystko, co nas otacza, a umiejętność tworzenia rzeczy pięknych, stanowi wynikową ugruntowanej wiedzy, ciężkiej pracy, intuicji i talentu. W tworzonych stylizacjach, często wykorzystuje klasyczne formy, które uzupełnia indywidualnymi pomysłami. Kluczowe dla Szymona jest tworzenie fryzur atrakcyjnych i unikalnych, współgrających z osobowością, a przy tym uwzględniających kondycję i strukturę włosa oraz gwarantujących łatwość w codziennej stylizacji. Jako edukator pragnie dzielić się swoją wiedzą budowaną latami, a tym samym rozwijać się i stać się częścią czegoś wielkiego. Bycie instruktorem traktuje jako ogromne wyzwanie i wierzy, że pomoże wielu stylistom w kreowaniu ich fryzjerskiego świata. Spokój i cierpliwość w przekazywaniu wiedzy sprawiają, że nauka w towarzystwie Szymona to czysta przyjemność.


Zobacz szkolenia

Joanna Gwiazdowska

Instruktorka Mila Pro

Swoją drogę zawodową Joanna rozpoczęła 12 lat temu i od zawsze towarzyszyła jej marka Mila Professional.

Szczególne miejsce w jej pracy zajmują koloryzacje blond, ponieważ wymagające zadania dają jej najwięcej satysfakcji. Każdy odcień blondu wymaga precyzji, umiejętności i wyczucia, dlatego wciąż doskonali techniki. Zawsze powtarza, że blond to idealny wybór, ale tylko wtedy, gdy pozwala na to kondycja włosów.

Odkrywanie nowych możliwości we fryzjerstwie to dla Joanny ekscytująca przygoda - Każdy dzień pracy to szansa na eksperymentowanie, tworzenie czegoś wyjątkowego i wykraczanie poza schematy.

Jestem przekonana, że tylko poprzez ciągłe poszukiwanie i rozwijanie umiejętności możemy przekraczać granice i osiągnąć rewolucyjne efekty. Praca jako edukator Mila Pro to dla mnie ogromna przyjemność i spełnienie zawodowe.Cieszę się, że dzielę się wiedzą, którą zdobywałam przez lata i staję się częścią zawodowej podroży innych fryzjerów.


Zobacz szkolenia

Gościnnie dla Akademii Mila Pro

Jagoda Korzeniewska

Złota medalista Mistrzostw Świata 2018 uwielbiająca połączenie klasyki i awangardy. Jest prawdziwą pasjonatką fryzjerstwa, które wypełnia jej świat już od 20 lat. Zdobywała doświadczenie pod okiem wielkich mistrzów w wielu krajach- w Polsce, Rosji, Włoszech, Hiszpanii, Francji, Szkocji. Dzięki talentowi i wielkiej determinacji w dążeniu do celu, zdobyła wiele prestiżowych nagród. Jej największą dumą są: złoty i brązowy medal Mistrzostw Świata Global Stylist Award, złoty medal i puchar Mistrzostw Polski, dwa srebrne medale Mistrzostw Polski. Jagoda to osoba, która uwielbia dzielić się swoją wiedzą i robi to z wielkim zaangażowaniem. Kocha wyzwania, a jej odwagę i pasję widać w awangardowych pracach, które tworzy.


Zobacz szkolenia

Aleksandra Dworska - Mazalon

Twórczyni marki Beauty Boss. Wspiera rozwój miejsc premium, współpracuje z właścicielami miejsc beauty i ich zespołami na terenie całej Polski. 

Jest autorką poradnika „#BeautyBook jak szybciej i efektywniej rozwijać́ biznes beauty”. Stworzyła go na podstawie swojej wiedzy, doświadczenia i wniosków, które opisuję jako cztery filary biznesu: PR, obsługa klienta, zespół i produkt. E-book ten pozwala na planowanie działań́ w biznesie beauty i nadanie im tempa prowadzącego do szybkiej realizacji i osiągniecia sukcesu rynkowego. 


Zobacz szkolenia

51
szkolenia
15:9
godzin wiedzy
31
lat doświadczenia
180
doradców handlowych