Koloryzacja

Rozjaśniacz Silver Plex

Szkoleniowiec: Bartosz Bronowicki
Trudność:
Czas: 12:01:00

Profesjonalny rozjaśniacz do włosów w proszku, który dzięki zawartości bezpiecznego polimeru PVP doskonale przylega do włosów. Produkt zapewnia szybkie rozjaśnienie nawet do 7 tonów, ochraniając przy tym włosy. Dodatek kwasu maleinowego minimalizuje wpływ aktywnych składników rozjaśniających na strukturę włosa, doskonale oczyszcza gruczoły łojowe, działa antybakteryjnie i pobudza skórę do produkcji kolagenu oraz kwasu hialuronowego.

Nieograniczony dostęp do edukacji
z zakresu fryzjerstwa

Dołącz do programu i korzystaj z atrakcyjnych ofert sprzedażowych oraz szkoleniowych.


Załóż darmowe konto

43
szkolenia
12:39
godzin wiedzy
31
lat doświadczenia

Produkty z tego szkolenia

Bartosz Bronowicki

DYREKTOR KREATYWNY mila pro

Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Entuzjasta trendów, mistrz sztuki fryzjerskiej i Dyrektor Kreatywny Mila Professional. Opierając się na prostych zasadach, tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka.

 

Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywne koloryzacje. Najbardziej lubi tworzyć fryzury codzienne, które są formą sztuki użytkowej, szytej na miarę każdego klienta. W pracy jestem zarówno stylistą, jak i chemikiem, architektem czy psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient czuł się wyjątkowo, wychodząc z salonu. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To narzędzie dzielenia się sztuką, w wymiarze dobranym indywidualnie do każdego człowieka. Fundamentem stylu Bartosza jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. Czerpie inspiracje m.in. z architektury, a w swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami, lekkością konstrukcji a kształtami inspirujących fryzur.