Koloryzacja

Wejście w świat koloryzacji Milaton

Szkoleniowiec: Bartosz Bronowicki
Trudność:
Czas: 12:22:16

Wejście w świat koloryzacji to cała teoria w pigułce. Bartosz Bronowicki dokładnie, krok po kroku omawia poszczególne tematy dotyczące koloryzacji obowiązujące w marce Mila Pro. Objaśnia pigmentację, gwiazdę Ostwalda, zasady krycia siwizny, doboru czasu farbowania do rodzaju koloryzacji czy niwelowanie niepożądanych odcieni. To szkolenie, które powinien obejrzeć każdy, kto zaczyna pracę z marką Mila Pro i farbami Milaton.

Nieograniczony dostęp do edukacji
z zakresu fryzjerstwa

Dołącz do programu i korzystaj z atrakcyjnych ofert sprzedażowych oraz szkoleniowych.


Załóż darmowe konto

43
szkolenia
12:39
godzin wiedzy
31
lat doświadczenia

Produkty z tego szkolenia

Farba Milaton -

Olśniewające beże . Znajdujące się w farbie ...

Farba Milaton -

Perfekcyjne popiele . Znajdujące się w farbie ...

Milaqua 1 , 9%

Profesjonalna emulsja utleniająca w kremie przeznaczona ...

Milaqua 9%

Profesjonalna emulsja utleniająca w kremie . Dzięki ...

Bartosz Bronowicki

DYREKTOR KREATYWNY mila pro

Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Entuzjasta trendów, mistrz sztuki fryzjerskiej i Dyrektor Kreatywny Mila Professional. Opierając się na prostych zasadach, tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka.

 

Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywne koloryzacje. Najbardziej lubi tworzyć fryzury codzienne, które są formą sztuki użytkowej, szytej na miarę każdego klienta. W pracy jestem zarówno stylistą, jak i chemikiem, architektem czy psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient czuł się wyjątkowo, wychodząc z salonu. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To narzędzie dzielenia się sztuką, w wymiarze dobranym indywidualnie do każdego człowieka. Fundamentem stylu Bartosza jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. Czerpie inspiracje m.in. z architektury, a w swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami, lekkością konstrukcji a kształtami inspirujących fryzur.