Koloryzacja

Be Pink!

Szkoleniowiec: Bartosz Bronowicki
Trudność:
Czas: 12:20:57

Szkolenie powstało w ramach akcji BE PINK!, która wspiera działania fundacji Rak'n'Roll zajmującej się poprawą jakości życia osób z nowotworem piersi. Ogólnoświatowym symbolem tych działań jest kolor różowy. Podczas szkolenia przeprowadzonego przez Bartosza Bronowickiego dowiesz się, jak przeprowadzić globalną dekoloryzację od nasady aż po same końce na włosach, które były już wcześniej rozjaśniane. Nauczysz się również, na co należy zwracać uwagę, aby cały zabieg przebiegł bezpiecznie i bez uwrażliwienia włosa. W drugim etapie całego procesu Bartosz pokaże, w jaki sposób wykonać tonowanie, aby wyprowadzić kolor z ciepłych żółtych odcieniu do czystego, chłodnego różu. Efektem końcowym koloryzacji jest piękny, delikatny róż dopasowany do urody modelki i podkreślający jej rysy twarzy.

Nieograniczony dostęp do edukacji
z zakresu fryzjerstwa

Dołącz do programu i korzystaj z atrakcyjnych ofert sprzedażowych oraz szkoleniowych.


Załóż darmowe konto

43
szkolenia
12:39
godzin wiedzy
31
lat doświadczenia

Produkty z tego szkolenia

Farba Milaton -

Zjawiskowe fiolety/perłowe . Znajdujące się w farbie ...

Farba Milaton -

Intensywnie miedziane/czerwone . Znajdujące się w farbie ...

Milaqua 3%

Profesjonalna emulsja utleniająca w kremie . Dzięki ...

Milaqua 6%

Profesjonalna emulsja utleniająca w kremie . Dzięki ...

Bartosz Bronowicki

DYREKTOR KREATYWNY mila pro

Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Entuzjasta trendów, mistrz sztuki fryzjerskiej i Dyrektor Kreatywny Mila Professional. Opierając się na prostych zasadach, tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka.

 

Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywne koloryzacje. Najbardziej lubi tworzyć fryzury codzienne, które są formą sztuki użytkowej, szytej na miarę każdego klienta. W pracy jestem zarówno stylistą, jak i chemikiem, architektem czy psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient czuł się wyjątkowo, wychodząc z salonu. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To narzędzie dzielenia się sztuką, w wymiarze dobranym indywidualnie do każdego człowieka. Fundamentem stylu Bartosza jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. Czerpie inspiracje m.in. z architektury, a w swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami, lekkością konstrukcji a kształtami inspirujących fryzur.