Koloryzacja

Webinar - Be Blonde

Szkoleniowiec: Bartosz Bronowicki
Trudność:
Czas: 01:48:23

Webinar wprowadzający w świat nowych blondów Be Blonde z linii Milaton! To spotkanie z ekspertami sztuki fryzjerskiej, Jagodą Korzeniewską i Bartoszem Bronowickim. To również wprowadzenie w 11 nowych odcieni blond – prezentacja koloryzacji, profesjonalne porady, gorące trendy, odpowiedzi na pytania. Obejrzysz także występ Gościa Specjalnego, Aleksandry Dworskiej i jej porady, jak rozwijać biznes w braży beauty.

Nieograniczony dostęp do edukacji
z zakresu fryzjerstwa

Dołącz do programu i korzystaj z atrakcyjnych ofert sprzedażowych oraz szkoleniowych.


Załóż darmowe konto

43
szkolenia
12:39
godzin wiedzy
31
lat doświadczenia

Produkty z tego szkolenia

Farba Milaton -

Olśniewające beże . Znajdujące się w farbie ...

Farba Milaton -

Zjawiskowe fiolety/perłowe . Znajdujące się w farbie ...

Farba Milaton -

Zachwycająca natura . Znajdujące się w farbie ...

Farba Milaton -

Perfekcyjne popiele . Znajdujące się w farbie ...

Farba Milaton -

Oszałamiające złote blondy . Znajdujące się w ...

Bartosz Bronowicki

DYREKTOR KREATYWNY mila pro

Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Entuzjasta trendów, mistrz sztuki fryzjerskiej i Dyrektor Kreatywny Mila Professional. Opierając się na prostych zasadach, tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka.

 

Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywne koloryzacje. Najbardziej lubi tworzyć fryzury codzienne, które są formą sztuki użytkowej, szytej na miarę każdego klienta. W pracy jestem zarówno stylistą, jak i chemikiem, architektem czy psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient czuł się wyjątkowo, wychodząc z salonu. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To narzędzie dzielenia się sztuką, w wymiarze dobranym indywidualnie do każdego człowieka. Fundamentem stylu Bartosza jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. Czerpie inspiracje m.in. z architektury, a w swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami, lekkością konstrukcji a kształtami inspirujących fryzur.