Pielęgnacja

Pielęgnacja Rich Therapy

Szkoleniowiec: Bartosz Bronowicki
Trudność:
Czas: 14:40

Poznaj Rich Therapy i postaw na pielęgnację, która zapewnia włosom piękno absolutne. Dzięki temu szkoleniu zapoznasz się ze spektakularnym działaniem produktów bogatych w idealnie współgrające ze sobą składniki aktywne. Sprawdź, jak działa połączenie złota koloidalnego i hydrolizowanej keratyny i jakimi efektami możesz zaskoczyć swoje Klientki.

Nieograniczony dostęp do edukacji
z zakresu fryzjerstwa

Dołącz do programu i korzystaj z atrakcyjnych ofert sprzedażowych oraz szkoleniowych.


Załóż darmowe konto

47
szkolenia
14:35
godzin wiedzy
31
lat doświadczenia

Produkty z tego szkolenia

Rich Therapy Fluid

Wielozdaniowy fluid  bez spłukiwania o skoncentrowanej ...

Rich Therapy Quick

Dwuskładnikowy zestaw do ekspresowej kuracji keratynowej ...

Rich Therapy Szampon

Szampon dokładnie oczyszcza uwrażliwione i zniszczone ...

Rich Therapy Maska

Odżywcza maska Rich Therapy to opatrunek ...

Rich Therapy Odżywka

Wielofunkcyjna keratynowa odżywka głęboko odbudowująca to ...

Bartosz Bronowicki

DYREKTOR KREATYWNY mila pro

Kreator fryzur, pełen pasji i miłości do swojego zawodu. Entuzjasta trendów, mistrz sztuki fryzjerskiej i Dyrektor Kreatywny Mila Professional. Opierając się na prostych zasadach, tworzy niepowtarzalne stylizacje, które mają uszczęśliwić drugiego człowieka.

 

Podstawa dobrego salonu to dla niego perfekcyjne strzyżenie i kreatywne koloryzacje. Najbardziej lubi tworzyć fryzury codzienne, które są formą sztuki użytkowej, szytej na miarę każdego klienta. W pracy jestem zarówno stylistą, jak i chemikiem, architektem czy psychologiem, który czuwa nad tym, aby klient czuł się wyjątkowo, wychodząc z salonu. Fryzjerstwo to dla Bartosza Bronowickiego coś więcej niż praca. To pasja, której oddaje całego siebie. To narzędzie dzielenia się sztuką, w wymiarze dobranym indywidualnie do każdego człowieka. Fundamentem stylu Bartosza jest szkoła Sassoon, która towarzyszy mu od początku przygody z fryzjerstwem. Czerpie inspiracje m.in. z architektury, a w swojej pracy stara się znajdować analogię pomiędzy bryłami, kontrastami, lekkością konstrukcji a kształtami inspirujących fryzur.